BKF 2014 m. parodose

2014 m. BKF dalyvaus tokiose parodose:

Vasario 20–23 d., Kinijos tarptautinė automobilių priedų, elektronikos, puošybos ir priežiūros produktų paroda, Pekinas (Kinija)
Tai pirmoji 2014 m. paroda, kurioje dalyvaus BKF, vyksianti Pekine.
Tai bus 18-oji didžiausia ir svarbiausia automobilių pramonės paroda Kinijoje. Gausybė dalyvių ir lankytojų leidžia organizatoriams tikėtis, kad renginys ir vėl susilauks didelės sėkmės.

Kovo 1–26 d., Automobilių priežiūros ir remonto paroda, Pekinas (Kinija);
Iškeliausime toli už rytinių sienų sudalyvauti kitame renginyje, tikėdamiesi susitarti dėl bendradarbiavimo su Azijos investuotojais. Per renginį su savo platintojais Kinijoje reklamuosime plovyklas. Daugybė žmonių Kinijoje domisi mūsų plovyklomis, tad norime šiai rinkai atskleisti geriausiąją BKF plovyklų pusę.

Kovo 27–30 d., Automobilių technologijų mugė, Poznanė (Lenkija)
Tai svarbiausias Lenkijos automobilių pramonės renginys. Pačioje Didžiosios Lenkijos širdyje, kaip ir 2012 m., 100 m2 palapinėje pademonstruosime naujausią plovyklą; ketiname visiems pateikti nedidelį siurprizą. 12 000 apsilankysiančių automobilių pramonės atstovų, 300 dalyvių, penki parodos paviljonai – panašu, kad savo patikimąsias plovyklas pristatysime tinkamai.

Gegužės 6–9 d., ISSA, Amsterdamas (Olandija)
ISSA/INTERCLEAN – tai didžiausia pasaulio mugė valymo profesionalams. Didžiausia Turkijos automobilių mugė. 2012 m. Amsterdame įvykusi mugė buvo didžiausia ir geriausia iš pastarųjų 24.

Gegužės 14–16 d., „Stacja Paliw“, Varšuva (Lenkija)
Mūsų šalies sostinėje jau 21 kartą susirinks naftos bendrovių atstovai, degalinių savininkai, naftos importuotojai ir investuojantieji į šias sritis. Mes, žinoma, šios parodos taip pat nepraleisime: pademonstruosime naujausias plovyklų technologijas ir įrodysime, kad plovykla – puiki kaimynė degalinei ar remonto centrui.

Rugpjūčio 25–28 d., „Automechanika“, Maskva (Rusija)
Ketvirtą kartą iš eilės dalyvausime didžiausioje automobilių pramonės parodoje Rusijoje. Kaip didžiausias ir svarbiausias Maskvos „Automechanikos“ parodos plovyklų srities partneris ketiname susirasti dar daugiau partnerių ir investuotojų nei per pastaruosius keletą metų, kurie buvo itin sėkmingi mūsų bendrovei.

Rugsėjo 16–20 d., „Automechanika“, Frankfurtas prie Maino (Vokietija)
4500 dalyvių iš daugiau nei 70 šalių, 150 000 svečių iš daugiau nei 170 šalių. Dėl tokių 2012 m. rezultatų Frankfurto „Automechanika“ yra puiki paroda 2013 m. net 156 plovyklas (tai yra geriausias rezultatas savitarnos plovyklų rinkoje) pardavusiai bendrovei! Trečią kartą iš eilės BKF pademonstruos šiuolaikiškiausius plovyklų verslo sprendimus. Planuojame susirasti partnerių ir investuotojų iš valstybių, kuriose dar nesame dirbę, ir naujų klientų ten, kur jau įsitvirtinome.

newsletter BKF nasz kanał YouTube nasz profil na Google+