Prisistatymas

BKF CarWash buvo įsteigta 1990 m., kai bendrovė BKF Fedorowicz savitarnos plovimo įranga skyrių. 2006 m. šis skyrius tapo nepriklausoma bendrove BKF CarWash, gaminančia ir platinančia savitarnos plovyklas Lenkijoje ir užsienyje. Restruktūrizacija sudarė sąlygas bendrovei toliau plėstis savitarnos plovyklų rinkoje. 2008 m. užfiksuotas itin didelis pardavimo padidėjimas – jie padvigubėjo. Tais metais bendrovė pradėjo investuoti į gamybą ir kruopščiai pertvarkė projektavimo skyrių.

2009 m. bendrovė atidarė naują projektavimo skyrių, kuriame daugiausia darbuotojų buvo talentingiausi Šcecino technologijos universiteto absolventai. Į rinką paleista įrangos, kurioje įdiegta gausybė naujovių. Pavyzdžiui, originali stebėjimo Internetu sistema, cheminių medžiagų dozavimo sistema, „5+“ plovimo sistema ir vandens valymo sistema. Dėl šių novatoriškų sprendimų, geros kainos ir kokybės santykio bei efektyvaus pardavimo skyriaus darbo vėl gerokai padidėjo pardavimas.

2010-ieji prasidėjo Europos Sąjungos subsidijomis už planines investicijas, pavyzdžiui, naujų mechanizmų ir įrangos pirkimą, darbuotojų mokymus, gamybos salės modernizavimą. Šiomis investicijomis ketinta paspartinti gamybos procesą ir, svarbiausia, sumažinti kainas bei dar labiau pagerinti plovyklų kokybę.

BKF kelias

Gamyba pradėta 2004 m. Per šiuos metus įmonė labai pasikeitė. Automobilių plovykloms skirtų produktų gamykla tapo efektyviai ir profesionaliai valdomu fabriku. Dėl šiuolaikiškų įrankių ir mechanizmų esame savarankiški ir atviri naujiems technologiniams sprendimams. Kviečiame prisijungti visus susidomėjusius mūsų produkcija ir bendradarbiavimu su mumis. Į visus Jūsų klausimus atsakysime el.paštu: naglis.gaurilcikas@svarosbroliai.lt ir telefonu +370 609 01087.

BKF CarWash transporto priemonių valymo sistemų srityje specializuojasi nuo 1990-ųjų ir ypač daug dėmesio skiria savitarnos plovimui – lako apsaugos technologijai. Per daugelį darbo metų įmonei pavyko sukurti pažangiausią savitarnos plovyklos įrangą, atitinkančią pasaulinės automobilių rinkos reikalavimus. Mūsų automobilių plovyklos yra kokybiškos, patikimos ir turi labai maža gedimų tikimybę.

Keleto metų pastangos diegiant technologijas susilaukė ne tik vis didėjančio CarWash naudotojų būrio, bet ir specialistų pripažinimo, išreikšto prestižinių „Stacja Paliw“ mugių metu įteiktais 2004 metų produkto ir 2006 metų produkto apdovanojimais.

Siūlome visą rinkinį įvairiausių paslaugų:

  • Konsultacijas dėl automobilių plovimo ir papildomos įrangos pasirinkimo;
  • Pelningumo ir finansavimo skaičiavimus ir analizę;
  • Pagalbą pasirinkti vietą;
  • Plovyklos ar plovyklos komplekso projekto sukūrimą pasirinktoje vietoje;
  • Visų statybos sąlygų specifikacijoms gauti reikalingų duomenų pateikimą;
  • Visų dokumentų, projektų ir ataskaitų, reikalingų statybos leidimui gauti, paruošimą;
  • Investicijų projekto (automobilių plovyklos sumontavimas) įdiegimą;
  • Nuolatinę visapusę priežiūrą;
  • Garantinį ir pogarantinį remontą;
  • Tobulinimą ir plėtimą.

Nekantriai laukiame galimybės bendradarbiauti su Jumis!

newsletter BKF nasz kanał YouTube nasz profil na Google+