Projektavimo skyrius

Žinome, kokios svarbios šiuolaikinės technologijos

Dėl to atidarėme šiuolaikiško dizaino biurą, kurio darbuotojai, bendradarbiaudami su dizaino studijomis, užsiima automobilių plovyklų dizaino kūrimu ir statybos dokumentų rengimu. Programuotojai kuria prietaisų valdymo programas ir programinę įrangą automobilių plovykloms valdyti ir kontroliuoti.

Personalas

Gamybos ir projektavimo skyrių branduolį sudaro Vakarų Pomeranijos technologijos universiteto (buvusio Šcecino technologijos universiteto) absolventai, besispecializuojantys įvairiausiose srityse – automatikos, elektronikos, mechanikos inžinerijos ir mechatronikos, IT, statybos ir sanitarinių įrenginių.

Įranga ir programinė įranga

Mūsų biure yra naujausia 3D modeliavimo ir visos dokumentacijos paruošimo programinė įranga. Naudojamės šiomis programomis:
Solid Works, AutoCAD, MSCad, Automation Studio. Originali CIM programinė įranga, atliekanti kompiuterinio įmonės valdymo palaikymo funkciją, labai pagerina gamybos valdymo procesus ir keitimąsi informacija. Pažangios IT sistemos suteikia galimybę valdyti projektus ir programinės įrangos versijas.newsletter BKF nasz kanał YouTube nasz profil na Google+