Unikali plovimo technologija

Per daugelį metų praktikos mums pavyko sukurti unikalią europinio masto automobilių savitarnos plovyklų sistemą. Bendradarbiaudami su inžinieriais ir chemijos technologais paruošėme šešias plovimo programas, kuriose atitinkamomis proporcijomis suderintas slėgis, temperatūra, cheminės medžiagos ir demineralizuotas vanduo. BKF 5+ sistema – tai penkios unikalios jums siūlomos standartinės programos su galimybe pridėti šeštąją..

 

RATLANKIŲ NUPURŠKIMAS

Ratlankių nupurškimas žemo slėgio suminkštintu vandeniu ir chemine priemone. Taip galima pašalinti anglies pėdsakus ir pajuodavimus nuo stabdžių kaladėlių. Šios programos metu naudojamas suminkštintas ir demineralizuotas vanduo, dėl kurio pagerėja cheminių medžiagų veiksmingumas.

AKTYVIOSIOS PUTOS 

Purškiamas cheminis reagentas su minkštintu ir demineralizuotu vandeniu, paruošimas bekontakčiam plovimui (suminkština įsisenėjusius nešvarumus ir purvą).

BEKONTAKTIS PLOVIMAS (pagrindinė, originali BKF technologija)

Suminkštintas ir demineralizuotas vanduo su cheminiu agentu – milteliais, nedarančiais žalos dažų – lako dangai, dozuojant proporcingai kartu su aukštos temperatūros vandens srove padeda panaikinti purvą ir riebalų dėmes.

SKALAVIMAS

Skalavimas – purvo likučių ir chemikalų skalavimas švariu vandeniu po bekontakčio plovimo.

KARŠTAS VAŠKAS

Filtruotas ir suminkštintas vanduo naudojamas kartu su naujausios technologijos polimeriniu vašku. Polimerai padengia dažų sluoksnį apsaugine plėvele, kuri prikimba prie kėbulo dėl aukštos temperatūros.

BLIZGINIMAS


Skalavimas suminkštintu ir demineralizuotu vandeniu su džiovikliu, kuris apsaugo nuo dėmių ir vandens nutekėjimų.

newsletter BKF nasz kanał YouTube nasz profil na Google+